Dariusz Klimek – lider przełomowego zarządzania


Dariusz Klimek – lider przełomowego zarządzania

18 grudnia podczas Gali Coraz Lepszych Firm 2015 właściciel Restauracji Giuseppe – Dariusz Klimek został doceniony za rok wytrwałej pracy i odebrał tytuł „Lidera Przełomowego Zarządzania”.

W nietypowy sposób zarządza zespołem, co w tej branży nie jest łatwe i spotyka się ze zdziwieniem ze strony konkurencji. Jednak dzięki temu, że stawia na współpracę, eliminuje rywalizację pomiędzy ludźmi. W takim środowisku chce się być jak najdłużej i nic dziwnego, że klienci tej restauracji cały czas pokazują jak cenią to wyjątkowe miejsce.

Bardzo dziękujemy za takie wyróżnienie.

DOBRZE SIĘ PRACUJE Z GIUSEPPE

Dokładamy wszelkich starań, aby Giuseppe było dobrym miejscem pracy. Uważamy, że doceniony ludzie to prawdziwa siła i energia firmy. Systematycznie omawiamy bieżące sprawy i wspólnie szukamy coraz lepszych rozwiązań. Poprawiamy naszą komunikację i jakość pracy. Organizujemy różnorodne spotkania i pomagamy pracownikom doskonalić się.

Zatrudniając pracowników zwracamy uwagę nie tylko na dotychczasowe doświadczenia czy odbyte kursy. Patrzymy na predyspozycje, na to jakim pracownikiem może się ktoś stać i jak współpracuje z innymi. Dajemy szansę ludziom życzliwym, uczynnym, uczciwym i otwartym na naukę, którzy chcą rozwijać swoje talenty oraz dzielić się nimi z gośćmi restauracji. Według nas jest to podstawą profesjonalizmu.

Pamiątkowe Zdjęcie uczestników Gali.
Pamiątkowe Zdjęcie uczestników Gali – Lider Przełomowego Zarządzania 2015

+ There are no comments

Add yours